Net Dünyası
Telefon : 0850 302 08 22

Firma Profili

Firma Profili
Uzun yıllar bilişim sektöründe çalışan uzman bir ekibin bir araya gelmesi ile kurulan Adlone'nin en temel amacı kaliteli internet bilişim servisleri sunmaktır.
 
Web tasarım, Web Yazılım, Seo, E-Ticaret gibi her türlü bilişim hizmetleri ihtiyaçları için, konusunda sertifikalı uzman ekiplerimiz destek vermektedir.
 
 
Veri merkezi hizmetlerinde Adlone'nin en temel farkı, sunulan tüm servisler için ayrı birer fiziksel sunucu tahsis edilmiş olmasıdır. Dolayısı ile sunulan servislerde oluşabilecek arızalarda komple sistem kesintileri en aza indirgenmiştir. Web, E-posta, Dns, Veritabanı sunucularımız bir birlerinden bağımsız, ayrı fiziksel sunuculardır. Bu anlamda Web sunucumuzda meydana gelecek bir arızada, gelen giden e-postalarınızda bir problem oluşmayacak, dns ve veritabanı sunucularımız çalışır durumda olacaktır. Ayrıca DNS sistemimiz için 3 farklı fiziksel sunucu tahsis edilmiş ve 2 ayrı lokasyonda konumlandırılmıştır.
 
Sunucularımızda barındırılacak site sayısını, sunucu hard disk kapasitesi değil, sunucu sisteminin özellikleri ile belirlenmektedir. Web hosting sunucu alt yapımızda en son teknoloji sunucular kullanılmakta ve gelişen teknolojiye göre yeni cihazlar alınmaktadır. 
 
Sunulan tüm servislerin çalışabilirlik durumu, sunucuların cpu, ram, disk, http connections, trafik kullanımları otomatik sistemler sayesinde tarafımızdan sürekli gözlemlenmekte, bu sayede oluşan arızalarda anında müdahale edilmekt
 
Hizmetlerimizi;
 
  • Web Tasarım
  • Seo Hizmetleri
  • Web Yazılım
  • E-Ticaret
  • Arama Motorları Optimizasyonu
  • Google Reklam Hizmetleri
  • Özel Web Tabanlı Her Türlü Yazılımlar
 
başlıklarında toplayabiliriz.
 
Sunduğu hizmetlerde yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan Web Tasarım Medya, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, doğru ve ekonomik çözümleri hizmetinize sunmayı hedeflemiştir. 
 
Sunulan servislerin kalitesi kadar, hizmet çerçevesinde verilen destek, müşteri portföyündeki artış ile paralel olarak geliştirilen sunucu altyapısı ile müşterilerimizin her türlü ihtiyaçlarına yanıt verebilmek, Web Tasarım Medya olarak birinci önceliğimizdir.
 
En içten saygılarımızla;
 
 
Adlone
 

ETİKETLER