Net Dünyası
Telefon : 0850 302 08 22

E-Ticaret Sistemleri

E-Ticaret Sistemleri

E-Ticaret her geçen gün daha da insanları cezbetmektedir.  Çünkü her ne kadar normal piyasa yavaşladı ise buna karşın sanal ortam da o kadar gelişmektedir. Ve pastadan pay almak için herkes bir yarış içinde. Ancak görülen bir şey var ki bir çok esnafın yada e-ticaret düşünen inanın hevesi kursağında kalmaktadır. Çünkü başlanan işler çoğu zaman vadedilen özellikte olmamaktadır. Hali ile siteyi yaptırmak isteyen kurum yada kişi bu işten soğumaktadırlar. Bu durum çoğu zaman ucuz etin tiriti olmaz sözü ile ortaya çıkmaktadır. Çünkü 300TL - 500TL ye yaptırdığınız sitede ne kadar verim almayı yada ne kadar kurumsallık bekliyorsunuzdur. 

TeknoCep olarak gerek e-ticaret sitenizi kurarken, gerek size özel bir tasarım yaparken, gerekse sonraki sorunlarda hızlı kolay bir çözüm üretiyoruz. Ayrıca size siteniz ile ilgili ders veriyoruz. Kısaca e-ticaret konusunda size gerekli olan her türlü materyali veriyoruz. Olay sadece bir e-ticaret kurmak değil. Kaldı ki kurumsal firmalar size 3000$ - 5000$ gibi rakamlara site kuruyor sonra tasarım dediğinizde ekstra ücret talep ediyor sonra sorunlarda yada ufak tefek isteklerinizde sizden 300 - 500 TL istiyor kısaca kurumsal olmak ta çoğu zaman size yeterli olmamaktadır. Hem pahalı hemde işiniz çözülmüyor. 

 

TeknoCep  web sitenizin kurulması ve tasarlanması sonrası arkasında durulması ve sadece kurumsal değil aynı zamanda esnaf gibi olaya yaklaşmasıdır. Zira ufak tefek şeylere tabiki ekstra ücret istenmez. 


ETİKETLER

BENZER KONULAR
Web Tasarım    I