Net Dünyası
Telefon : 0850 302 08 22

Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarım..

İhtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi biliyoruz.!
 

Her işletmenin kendine has ihtiyaçları vardır ve bu ihtiyaçlardan doğan beklentileri farklıdır. Firmalar; rekabetin artması, teknolojinin gelişmesi gibi faktörlerle birlikte bir değişim ve gelişim sürecine girdi.

Artık sadece üretmek yetmiyor.!
 

Hız, kalite, azalan maliyetler ve verimlilik, koşulsuz müşteri memnuniyetinin, kısaca başarının temellerini oluşturuyor. Dolayısıyla işletmenizin tüm bölümlerinde sürekli oluşan ve dolaşan, güvenilir veriye hızla ulaşmaya, bu veriyi kurumsal bilgiye çevirerek, karar alma sürecinizi güçlendirmeye çok daha fazla ihtiyacınız var.

En iyisini hedefliyoruz.!

Internet ile hedefinize bir adım daha yaklaşmak istiyorsunuz. Fakat bizim için en uygun web tasarım çözümü hangisidir diye düşünüyorsanız biz buradayız. Uzun yıllar bilişim sektöründe hizmet vermiş deneyimli ekibimiz sizi ve sektörünüzü tanıyacak ve içinde bulunduğunuz şartları da göz önüne alarak size alternatif web tasarım çözümleri sunacak.
 
Aşamalar:
 
Bir Web Tasarım projesinde başlangıçtan bitime kadar izlediğimiz yollar aşağıdaki gibidir.
 
  • İlk işimiz sizi tanımak
 
Sizi tanımadan sizin için kaliteli ve amacınıza uygun projeler üretmemiz mümkün değil. Sizi, şirketinizi, sunduğunuz ürün ve hizmetleri tanıyoruz.
 
  • İhtiyaçlarınızı belirliyoruz
 
İhtiyaçlarınızı belirliyoruz. Web sayfa tasarımından beklentilerinizi dinliyoruz.
 
  • Sektör

Bulunduğunuz sektörü inceleyip bu sektördeki yerinizi, gücünüzü, varsa eksik ve öne çıkan yönlerinizi buluyoruz.
 
  • Hedef kitle profili

Hedef kitle profilinizi tespit edip bu profilin internet alışkanlıklarının ne olduğuna karar veriyoruz. Bu profilin ne tür projeleri en iyi nasıl kavrayıp kullanabileceklerini tespit ediyoruz.

Belirlenen tüm noktaları göz önüne alarak size alternatif web sayfa tasarım çözümleri sunuyoruz. Beraberce bu çözümler üzerinde tartışıyor, sizin için en uygun olanın web sayfa tasarımına karar veriyoruz. Ve bir sonraki dizayn aşamasına geçiyoruz.
 
  • Kurumsal Kimliğe Uygun

Kurumun yaptığı işin özelliklerine uygun olması ve hedeflenen müşteri kitlesinin zihninde kurum hakkında doğru ve kalıcı fikirler oluşturabilmesi amacıyla, logo ve amblemden başlayarak her türlü kurumsal kimlik öğesinin geliştirilmesini sağlarız.
 
  • Estetik ve Kullanışlılık

Birçok kişiye göre; web dizayn denince akla ilk önce estetik gelir. Internet kullanıcıları üzerinde yapılan bir araştırmaya göre; kullanıcılar ziyaret ettikleri bir sitenin web dizaynını beğenmezler veya aradıkları şeye birkaç saniye içinde ulaşamazlar ise o siteyi hemen terk ederler. Bu noktada her kullanıcının da göz zevkinin farklı olabileceğini unutmadan en uygun görsel öğelerin proje bütününe orantılı bir şekilde dağılımını sağlarız.

Uygun menüler, kısa yollar ve site haritası ile ziyaretçinin aradığını anında bulacağı ve kullanım kolaylığı sağlayacak öğeleri tasarlarız.
 
  • Teknolojik

Web dizaynı yanında site içinde oluşturulacak her türlü uygulamada günün şartlarındaki en teknolojilik sistemler kullanılır

ETİKETLER

BENZER KONULAR
Web Tasarım    I