Net Dünyası
Telefon : 0850 302 08 22

Google Seo Hizmetleri

Google Seo Hizmetleri

Google Seo Nedir ?

Konu hakkında internette bir sürü yazı vs. bulabilirsiniz. Ama kısaca web siteniz varsa eğer ve sitenize ziyaretçi çekmek istiyorsanız üstelik yapılması gereken her şeyi yaptıysanız kesinlikle Google Seo hizmetine ihtiyacınız vardır. Çünkü seo olmadan ziyaretçiniz artmaz yada çok zor artar. Ancak buna ek olarak seo ile hemen sitenizde artış söz konusu değildir. Yani seo bir mucize değildir. Bazen sitenizi şu kelimede bir ayda ilk sayfaya getiririz dediklerinde düşünmenizi tavsiye ederiz. Zira Google seo işi o kadar da kolay değildir. 

Google seo başlı başına bir iştir, öyle kenara atılacak bir durum değildir. Ve profesyonel olarak yapıldığı zaman sitenizin çehresini sanal ortamda değiştirir. Sitenizi çoğu zaman umduğunuzdan daha fazla büyütebilir. Ve rakiplerinize reklamla fark atamazsınız kesinlikle seo yapmak zorundasınız. Çünkü arama motorlarında en fazla %15 reklama tıklanır geriye kalan %85 organik olarak çıkan sonuçlara tıklar. (Ürün satış gibi durumlarda bazen %15 artabilmektedir. Ancak konu vs. araştırıken bu değer gerçektir ) Muhtemelen sizde öyle yapıyorsunuzdur. 

 

Kısaca Google Seo olmadan sitenizi büyütmeniz mümkün değildir. Seo bir gizli reklam aracıdır ve yapılan çalışma size ömür boyu fayda sağlar. Reklam gibi gelip geçici değildir. 

Google Seo bir ihtiyaçtır kesinlikle lüks değildir. 


ETİKETLER

BENZER KONULAR
Web Tasarım    I    E-Ticaret Sistemleri    I    Online Satış    I